Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

E veshur me fanellën e Shqipërisë, vajza e Sylvinhos gati për stadium (FOTO)

Shkruar nga NEWSPORT
E veshur me fanellën e Shqipërisë, vajza e Sylvinhos gati
Vajza e Sylvinhos, Tati Mendes

Vajza e trajnerit të Kombëtares shqiptare, Sylvinho tashmë mund të quhet me plot gojë një tifoze ‘shqiptare’. Tati Mendes është ndjekëse e rregulltë e kuqezinjve në mbështetje të babait të saj.

Pas ndeshjes dramatike me Kroacinë, ajo nuk mbajti dot lotët e gëzimit në golin e barazimit të Klaus Gjasulës. Video e cila u bë virale në internet e ajo fitoi shumë dashuri nga fansat në rrjete sociale.

Tashmë ka dhe një mision të rradhës. Sonte Shqipëri luan ‘finalen’ ndaj Spanjës dhe sigurisht, ajo nuk mund të mungojë në shkallët e tribunave. Prej vitesh jeton në Madrid me shtetësi spanjolle, por fanellën veshur do të ketë atë të Shqipërisë.

E veshur me fanellën e Shqipërisë, vajza e Sylvinhos gati
Vajza e Sylvinhos, Tati Mendes

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga