Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Asnjë minutë me Fulhamin, zbulohet lëvizja e Sylvinhos me Armando Brojën, befason braziliani

Shkruar nga NEWSPORT
Asnjë minutë me Fulhamin, zbulohet lëvizja e Sylvinhos me Armando
Armando Broja

Armando Broja e ka në “xhep” një ftesë nga Kombëtarja për Europianin e Gjermanisë. Kjo pasi sulmuesi 22-vjeçar ka zbarkuar ditën e sotme në Shqipëri.

Bashkë me Jasir Asanin ka vizituar dyqanin e Macron, që është dhe sponsor teknik i Kombëtares. Zgjedhjet e trajnerit Sylvinho do të bëhen të ditura më 27 maj.

Ftesa e Armando Brojës mund të konsiderohet dhe surprizë. Kjo pasi me Fulham minutat kanë qenë mjaft të paktë, teksa ka provuar dhe stolin.  

Kujtojmë se tekniku brazilian ka të drejtën e 26 ftesave. Me interes të madh pritet të mësohen lojtarët e grumbulluar, pasi dilemat ekzistojnë kur kanë mbetur dhe tri javë nga fillimi i kompeticionit futbollistik më të rëndësishëm europian për shtete.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Macron Sports Hub Tirana (@macronsportshubtirana)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga