Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SPORTMIX

VIDEO/ Taulant Balla dhuron spektakël me gol kundër gazetarëve, uniformat blu fitojnë me tripletë

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Taulant Balla dhuron spektakël me gol kundër gazetarëve,
Policia e Shtetit perballe gazetareve

Në “Shtëpinë e Futbollit” është zhvilluar ditën e djeshme një nga ndeshjet më të veçanta në futboll. Policia e Shetit përballë gazëtarëve ishte një nga sfidat që zgjoi jo pak interes.

Te ekipi i Policisë së Shtetit luante dhe vetë Ministri i Brendshëm, Taulant Balla. Madje ky i fundit ishte një nga protagonistët e sfidës, ndërsa në krah mbante edhe shiritin e kapitenit.

Balla arriti me shumë mjeshtësi të fitonte një penallti dhe ta shndërronte më pas në gol, duke hapur serinë e golave në fitoren 3-1 të uniformave blu përballë gazetarëve. Një ndeshje plot spektakël dhe në fund do të festonte Policia e Shtetit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga