Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SPORTMIX

Rally Albania “zapton” sheshin “Nënë Tereza”, mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve

Shkruar nga NEWSPORT
Rally Albania “zapton” sheshin “Nënë Tereza”,
Rally Albania

Rally Albania vazhdon të marrë vëmendjen. Gara më emocionuese ka bërë për vetë shumë tifozë dhe garues.

Gara mjaft spektakolare, ku sigurisht fituesit janë të shumtë. Për këtë në orën 17:00 në Sheshin “Nënë Tereza” do të mbahet ceremonia.

Çmimet do të ndahet për të githë protagonistët, të cilët do të marrinb vlerësimin e tyre pas garave fantastike të zhvilluara në Rally Albania.

“ADVENTURE, OR NOTHING!

CEREMONIA E NDARJES SË ÇMIMEVE

Sot në 17:00 - Sheshi Nënë Tereza”, thuhet në postim.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga