Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SPORTMIX

“Aventura të paimagjinueshme në rrugët e baltës”, Rally Albania ngre siparin në Tiranë

Shkruar nga NEWSPORT
“Aventura të paimagjinueshme në rrugët e
Rally Albania

Gjithçka gati për spektakël! Ka startuar ceremonia hapëse e Rally Albania 2024. Gjithçka ka nisur nga kryeqyteti, ku të gjithë pjesëmarrësit do të udhëtojnë nga Tirana drejt Qeparos.

“Startuam me ceremoninë hapëse të Rally Albania 2024! Përpara na presin aventura të paimagjinueshme në rrugët e baltës!”, shkruan Rally Albania në Instagram.

Kujtojmë që ky do të jetë një event madhështor dhe emocionues i cili do të zgjasë deri më 15 qershor. Pjesëmarrësit dhe adhuruesit e udhëtimit në baltë do të provojnë aventura të ndryshme përgjatë Shqipërisë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RALLY ALBANIA (@rally.albania)

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga