Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SPORTMIX

Shkëlqyen në këtë vit kalendarik, Ministrja Kushi “bekon” kampionët e 2022-shit

Shkruar nga NEWSPORT

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Evis Kushi ka pritur në zyrën e saj sportistët elitarë që shkëlqyen në këtë vit kalendarik që po lëmë pas.

Është kampionia e Bodybuilding, Gentiana Beqa që ka bërë një postim në facebook-un e saj. Ajo falënderon ministren për mbështetjen duke shkruar:

“Mikëpritje e ngrohtë në shtëpin e Ministrisë Arsimit dhe Sportit!

Kënaqësi të përmbyllim me festë një vitë të suksesshëm bashkë me Ministrën e Arsimit dhe Sportit Evis Kushi ku ishim të ftuar gjithë sportistët më të suksesshem Elitar ku sukseset tona sjellën emocion për gjithë shqiptarin”.

[caption id="attachment_673869" align="alignnone" width="675"] Postimi i Beqës[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga