Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LA LIGA

Real Madridi blindon yllin e tij

Shkruar nga NEWSPORT
Real Madridi blindon yllin e tij

Ofertat për Cristiano Ronaldo nuk kanë munguar nga Anglia dhe Franca, por Reali nuk dëshiron ta lejojë lojtarin të largohet. Dëshira e vetë lojtarit është të qëndrojë në Madrid, dhe rinovimi i kontratës duket çështje kohe. "Po të jetë inteligjent, Reali rinovon me mua", deklaroi Ronaldo para disa ditësh. Edhe pse lojtari është 31 vjeç, skuadra madrilene nuk ka ndërmend të heqë dorë nga shërbimet e tij. Fiorentino Perez ka një kontratë të re për të, që me shumë gjasa do të rinovojë deri në 2018.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga