Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Premtohet mbrëmje me gola në Angli, formacionet zyrtare të Manchester City-Monaco

Shkruar nga NEWSPORT
Premtohet mbrëmje me gola në Angli, formacionet zyrtare të

Manchester-Monaco mund të konsiderohet si sfida që do të dhurojë spektakël dhe gola në mbrëmjen e sotme në Champions League.

Në “Etihad Stadium”, skuadra e Pep Guardiolës do të presë francezët, dy skuadra që në këtë sezon nuk janë kursyer në numrin e golave të shënuar gjatë gjithë sezonit.

Formacionet zyrtare:

Manchester City: Caballero, Sagna, Stones, Otamendi, Fernandinho, Yaya Touré, Sané, Silva (C), De Bruyne, Sterling, Agüero

Monaco: Subasic, Glik, Raggi, Mendy, Sidibé, Fabinho, Bakayoko, Silva, Lemar, Mbappé, Falcao.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga