Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Nuk ka kohë për të humbur, United gati të rinovojë me 4 lojtarë

Shkruar nga NEWSPORT
Nuk ka kohë për të humbur, United gati të rinovojë me 4
Nuk ka kohë për të humbur te Manchester United. Sipas asaj që bën të ditur gazetari i njohur, Fabrizio Romano, djajtë kanë gati rinovimin me 4 lojtarë. Do t’iu zgjatet kontrata, Marcus Rashford, Diego Dalot, Luka Shaw dhe Fred, me lojtarët që do të vazhdojnë të luajnë në “Old Trafford” deri në qershorin e vitit 2024. Gjithashtu raportohet se United po punon edhe për zgjatjen e kontratës së David De Geas.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga