Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Një nga gazetarët më të dashur për publikun, Blendi SALAJ nuk njeh limite në palestër

Shkruar nga NEWSPORT

Blendi Salaj është një nga gazetarët më të dashur për shqiptarët. Çdo mëngjes ai drejton emisionin “Wake Up”, duke u shndërruar në një nga “alarmet” e ëmbla për shqiptarët.

Veç gazetarisë, Blendi duket mjaft i dashuruar dhe me palestrën. Herë pas here ai bën postime nga seancat e tij stërvitore. Duke arritur të krijojë një fizik të bukur, Salaj tashmë merr edhe komplimentet e ndjekësve të tij.

Me një vullnet të hekurt, arriti të bënte ndryshimin drastik. Sot, ka postuar një seancë stërvitore për pjesën e sipërme të trupit, ku peshat e girave janë vërtetë të frikshme...

[caption id="attachment_681502" align="alignnone" width="635"] Postimi i Blendi Salajt[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga