Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Momenti që iu shpëtoi të gjithëve, Zidane bie në tokë për fajin e stafit mjekësor të Realit

Shkruar nga NEWSPORT

Real Madrid arriti dje një fitore të çmuar në transfertë kundër Athletic Bilbao me rezultatin 2-1.

Golat e Benzema dhe Casemiro i dhanë tri pikët ekipit të trajnerit Zinedine Zidane.

Por, ky i fundit u bë protagonist i një momenti që shkaktoi jo pak të qeshura në stadiumin e Bilbaos, "San Mames".

Zidane as që e kishte mendjen gjatë një aksioni të skuadrës së tij dhe nuk e vuri re çantën e stafit mjekësor që ishte lënë pa kujdes në 'mes të rrugës', ndërsa trajneri i Realit u pengua dhe ra përtokë, çka solli edhe ilaritet në stadium.

Tags:

BOTA LA LIGA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga