Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

“Messi dëshiron të kthehet te Barcelona”

Shkruar nga NEWSPORT
“Messi dëshiron të kthehet te Barcelona”

Leo Messi është kryefjalë e çdo medie pas largimit të tij nga Paris Saint Germain. Ylli argjentinas mund të rikthehet në Barcelonë. Megjithatë ka shumë dyshime për të ardhmen e tij.

Së fundmi ka folur, Jorge Messi, i cili ka pasur një takim me presidentin Joan Laporta. Palët janë takuar sot pasi La Liga pranoi planin e qëndrueshmërisë së katalanasve.

“Leo dëshiron të rikthehet dhe unë dua ta shoh atë te Barcelona. Rikthimi te Barcelona është me siguri një opsion”, ka thënë babai i Messit që është edhe menaxher i lojtarit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga