Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Mbrojtësi i United "tradhëton" Anglinë para sfidës me Gjermaninë

Shkruar nga NEWSPORT
Mbrojtësi i United "tradhëton" Anglinë para sfidës

Fil Xhones nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Gjermanisë. Mbrojtësi anglez nuk është stërvitur me United, por shkaqet nuk bëhen ende të ditura. Kujtojmë që ai është aktivizuar në 22 ndeshje me "Djajtë e Kuq", ku fati nuk ka qenë në anën e tij. Dëmtimet në këmbë dhe në gju e kanë penguar progresin e tij, ndërsa tashmë nuk do të jetë i gatshëm edhe për "Tre Luanët" në supersfidën Angli-Gjermani.

Tags:

BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga