Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Lojtari i Izraelit e pranon pa pikë dyshimi: Shqipëria e meritoi fitoren

Shkruar nga NEWSPORT
Lojtari i Izraelit e pranon pa pikë dyshimi: Shqipëria e meritoi

Eran Zahavi, lojtari i Izraelit në një prononcim për "Supersport" është shprehur se Shqipëria e meritoi fitoren, por ata do të tentojmë të bëjmë mirë në ndeshjen e kthimit.

"Gjithçka është mirë tashmë. Shqipëria fitoi sot, por ne do të luajmë në ndeshjen e kthimit për të fituar. Ne humbën, sepse ne nuk shënuam rastet që kishim dhe u ndëshkuam vetëm nga një rast. Sot humbëm, por do të mundohemi të përmirësojmë gabimet tona. Shqipëria ka një skuadër shumë të mirë, në pjesën e dytë ata e merituan dhe luajtën më mirë".

 

Tags:

KOMBETARJA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga