Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Lajme të këqija nga infermieria, Tirana me shqetësime të tjera pos Vllaznisë

Shkruar nga NEWSPORT
Lajme të këqija nga infermieria, Tirana me shqetësime të

Filip Najdovski nuk është akoma gati për t’u bashkuar me pjesën tjetër të skuadrës. Këtë e ka konfirmuar trajneri Erbim Fagu pas humbjes 3-1 me Vllazninë, ndërsa pritej e kundërta.

Ky lajm nga infermieria, sheh Tiranën pa 1 lojtar që ishte i pazëvendësueshëm pjesën e parë të sezonit. Kujtojmë se po ashtu Ermal Meta po kalon 1 dëmtim, që pritet ta lërë disa javë jashtë fushave të blerta.

Ndeshja e radhës mund të shihet vendimtare për Tiranën. Bardheblutë presin më 6 mars Teutën, për të luajtur ndeshjen e kthimit në çerekfinalen e Kupës së Shqipërisë.

Kujtojmë se takimi i parë ka përfunduar 0 me 0. Kështu gjithçka mbetet e hapur, ndërsa Kupa e Shqipërisë shihet dhe si një rrugë drejt Europës.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga