Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Kristjan Asllani feston ditëlindjen, Jasir Asani nuk përmbahet: O i bukuri im

Shkruar nga NEWSPORT

Sot është një ditë e veçantë për Krisjtan Asllanin. “Regjisori” i mesfushësh ditën e sotme feston 22-vjetorin e tij të lindjes.

Përveç urimeve nga familjarët, Interi apo FSHF-sa, shumë shokë të kombëtares kanë vendosur ta urojnë publikisht. I veçantë është urimi i Jasir Asanit.

Mëngjarashi nëpërmjet një “Insta-Story” ka shkruar “O i bukuri im ti edhe 100”, teksa e ka shoqëruar edhe me një emoi në formë zemre. Dyshja kanë një marrëdhënie të nmirë mes tyre dhe kjo ka bërë që në fushën e lojës të jenë një dyshe fantastike duke na dhuruar gola dhe asiste spektakolar me fanelën e kombëtares shqiptare.

[caption id="attachment_727671" align="alignnone" width="401"]Postimi i Jasir Asanit Postimi i Jasir Asanit[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga