Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Keidi BARE po rigjen formën, mesfushori: Marrim 3 pikët në duelin për jetë a vdekje

Shkruar nga NEWSPORT
Keidi BARE po rigjen formën, mesfushori: Marrim 3 pikët në duelin

Keidi Bare dalëngadalë ka nisur të gjejë formën duke marrë gradualisht edhe minuta me skuadrën e Espanyol. Mesfushori i kombëtares shqiptare ishte në fushë 12 minuta në fitoren 3-1 kundër Betis.

Lojtari kuqezi ka folur për kanalin zyrtar të klubit duke treguar se ekipi i tij nuk duhet të bëjë më hapa fals.

“Nuk është koha për të fituar me fjalë, por në fushë. Do të japim gjithçka për të arritur tek objektivi ynë dhe këtë do e vërtetojmë me fakte.

Kundër Cadiz kemi një mundësi për të fituar dhe për të bërë gjërat siç duhet. Është një duel për jetë a vdekje dhe theksoj se Espanyol është i fokusuar totalisht për të marrë pikët e plota”, ka thënë ai.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga