Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

Shmangën “Play-Out”, Burreli falenderon tifozët: Jeni lojtari i 12-të, nuk hezituat të na jepnit ngrohtësi

Shkruar nga NEWSPORT
Shmangën “Play-Out”, Burreli falenderon tifozët: Jeni
Tifozet e Burrelit

Burreli ia doli të shmangte “Play-Out” në Kategorinë e Parë. Fitorja ndaj Apolonisë me shifrat 2-0 iu siguroi atyre qëndrimin mes më të mirëve në këtë kampionat.

Pas 33 ndeshjesh siguruan 12 fitore, 4 baraazime dhe 17 humbje, teksa shënuan 28 gola dhe pësuan plot 43 të tillë. Tifozët kanë qenë mbështetja më e madhe e Burrelit në këtë sezon.

Pikërisht për këtë klubi ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku i falenderon për mbështetjen. Ndër të tjra shkruajnë se tifozët për ta ishin lojtari i 2-të dhe asnjëherë nuk nguruan për t’iu dhuruar ngrohtësi si në shtëpi ashtu edhe në transfertë.

“Për ju nuk ka fjalë me iu përshkuajt. Jeni lojtari i 12. Gjithmonë jeni ato që i keni dhën ngrohtësi dhe besim skuadrës dhe cunave. Si çdo herë nuk keni hezituar me ardh në stadium si në shtëpi ashtu edhe në transfertë. Thjeshtë jeni të mrekullueshëm”, thuhet në postim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KF BURRELI ???????? (@mbreteroret)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga