Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Humbi finalen e Championsit në vendin e tij, Calhanoglu: Bëmë më të mirën tonë por nuk ishte e mjaftueshme

Shkruar nga NEWSPORT
Humbi finalen e Championsit në vendin e tij, Calhanoglu: Bëmë
Hakan Calhanoglu ka reaguar për herë të parë pas humbjes në finalen e Champions League ndaj Manchester City. Për mesfushorin e Interit, ajo sfidë kishte edhe një vlerë më tepër teksa luhej në vendin e tij në Turqi. Me një postim në llogarinë e tij në Instagram ai falenderon fansat që i mbështetën dhe shprehet se bënë maksimumin e tyre por fatkeqsisht pa qenë e mjaftueshme. “Ishte një nder të luaja në finalen e Champions League në vendin tim. Ne bëmë më të mirën tonë për të fituar por nuk ishte e mjaftueshme. Faleminderit fansave tanë që na mbështetën pa kushte gjatë gjithë kësaj rruge dhe faleminderit të gjithë njerëzve në Turqi që më mbështesin gjithmonë”, shkruan Calhanoglu.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Hakan Çalhanoglu (@hakancalhanoglu)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga