Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

VIDEO/ Situatë e sikletshme për boksierin, ish-banorja e Big Brother ia thotë troç: Dua ta zhvesh

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Situatë e sikletshme për boksierin, ish-banorja e Big Brother
Nelson Hysa

Meri Shehu njihet tashmë për batutat e saj dhe ngacmimet e e hapura me djemtë. E një gjë të tillë e ka bërë edhe mbrëmjen e djeshme në emisionin “Top Arena”.

Teksa Edi Manushi po tregonte se boksieri Nelson Hysa më 11 korrik ka ndeshje në Sheshin Skëndërbej, ku do të duelojë për titullin kampion në Europë në federatën më të madhe botërore WBO, Meri u shpreh se kishte dëshirë ta zhvishte boksierin.

“Dua ta zhvesh”, tha ajo teksa në studio “shpërthyen” të qeshurat”.

Pjesë nga biseda:

Meri Shehu: Keni sjellë gjithë këto meshkuj me u zhvesh dhe nuk janë zhveshur, do u dashka me u zhvesh ky tashi. Dua ta zhvesh
Edi Manushi: Për të gjithë kurrizët edhe të zhveshjes, ditën e enjte në orën 17:00, boksieri është lakuriq sipër, apo jo? Kështu që nuk ka kuriozitet
Nelson Hysa: Gjej rastin ta ftoj Merin që të jetë prezentë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ProcesiSportiv (@procesisportiv.official)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga