Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

VIDEO/ Çiljeta nuk e fsheh dëshirën: E dua një motër për djemtë, është urëli dhëse për dy vëllezërit

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Çiljeta nuk e fsheh dëshirën: E dua një motër
 

Çiljeta Xhilaga është një ndër banoret më të komentuara brenda “Fermës Vip”. Këngëtarja ka arritur të “fitojë zemrat” e shqiptarëve, të cilët e tregojnë simpatinë për të dhe përmes komenteve në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo se ka fshehur dëshirën që në të ardhme të ketë një vajzë me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën.

Teksa po bisedonte me vajzat Çili i tha atyre që do një vajzë për dy çunat, Bekon dhe Fernandon. Ajo thotë se një motër do të jetë një urë-lidhëse për dy djemtë.

“E dua për çunat një gocë se është nëj urë-lidhëse shumë e mirë një motër për dy vëllezër. I lidh shumë bashkë. Fernando është dhe fanatik. Dilte Gloria në Instagram që kërcente, u u bënte keq. Po unë njëherë kisha veshur një fustan të kuq me kurriz të hapur. Ai rrinte mbrapa meje, i thashë pse më rri ky mbrapa. Tha po të shihnin gjithë kurrizin”, thotë Çili.

@vizionplustv Çiljeta: E dua edhe një gocë se është një urë lidhëse shumë e mirë një motër për dy vëllezër #vizionplus #fermavip #tringalbania ♬ original sound - Vizion Plus
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga