Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Shakira harron Piquen, këngëtarja në një lidhje dashurie me aktorin 16 vite më të ri

Shkruar nga NEWSPORT
Shakira harron Piquen, këngëtarja në një lidhje dashurie me
Këngëtarja Shakira dhe aktori britanik Lucien Laviscount

Shakira më në fund ia ka dalë të harroj ish-partnerin Pique i cili e tradhëtoi dhe tw marrë veten nga divorci.

Ylli kolumbian ka nisur një romancë të re me aktorin britanik Lucien Laviscount, 31-vjeçar.

Pas njoftimeve për lidhjen e re të dashurisë, Shakira është vënë në qendër të vëmendjes edhe për faktin se ai është 16-vite më i ri se këngëtarja.

Këngëtarja kolumbiane dhe Lucien janë takuar gjatë xhirimeve në videoklipin e këngës së re të këngëtares me Cardi B, ‘Punteria’. Thuhet se Shakira ka rënë në dashuri me aktorin dhe kanë filluar të frekuentohen.

Por kjo nuk është pritu mirë nga miqtë e saj të cilët mendojnë se aktori 16-vite më i ri po e shfrytëzon vetëm për të marrë më shumë famë.

Gjithashtu thuhet se pas ndarjes dhe tradhëtisë nga Pique, ylli kolumbian dëshiron dëshpërimisht dashurohet përsëri.

Burime brenda çiftit kanë konfirmuar se ata janë bashkë, por nuk “duken shumë të dashuruar’, pasi Shakira do ende Pique dhe aktori britanik do famë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga