Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

PAMJE/ Prej 3 muajsh larg njëri-tjetrit, Alban Hoxha s’përmbahet e shkon me vrap puth Çiljetën

Shkruar nga NEWSPORT
PAMJE/ Prej 3 muajsh larg njëri-tjetrit, Alban Hoxha s’përmbahet
 

Mbrëmjen e kësaj të mërkurë po zhvillohet nata finale e “Fermës Vip”. E ashtu si të gjithë e dini tanimë një nga fermerët më të komentuara përgjatë këtij edicioni të parë të këtij reality-show ka qenë Çiljeta Xhilaga.

Në asnjë moment brenda në fermë këngëtarja s’ka kursyer deklaratat e forta të dashurisë për partnerin e saj, portierin e Partizanit, Alban Hoxhën. E muajt e qëndrimit të këngëtares e izoluar kanë bërë punën e vet. Malli ka kapluar çiftin dhe këtë e vërtetuan më së miri mbrëmjen e sotme.

Teksa Çiljeta u ngjit në skenë Albani me vrap shkoi dhe puthi partneren e tij.

PAMJE/ Prej 3 muajsh larg njëri-tjetrit, Alban Hoxha s’përmbahet
 

© Credits https://www.vizionplus.tv/

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga