Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Klodian Duro ‘shpërthen’ ndaj Julit dhe Arbrit: Kjo është Shqipëria e çunave të babit dhe k*rvave

Shkruar nga NEWSPORT
Klodian Duro ‘shpërthen’ ndaj Julit dhe Arbrit: Kjo
Fotomontazh / Arbër Hajdari, Klodian Duro dhe Julian Deda

Klodian Duro ka shënjestuar Arbër Hajdarin dhe Jul Dedën, të cilët kanë pasur një debat të fortë me Egla Cenon gjatë Prime të sotëm.

Ish-futbollisti i kombëtares me nota irone i ka etiketuar të dy, si “çunat e baballarëve që hanë bukë me emrin e babait”.

“Arbër Hajdari dhe Jul Deda, dy çunat e baballarëve që hanë bukë me emrin e babait, përballë një supert goce të fortë si Egla Ceno.

Kjo është Shqipëria jonë e dashur, e cunave të babit, kollovarëve dhe kurvave që lëpjnë majtas dhe dajthtas. Mbyti Egla mbyti,” shkruan Duro në një postim në instastory.

Klodian Duro ‘shpërthen’ ndaj Julit dhe Arbrit: Kjo
 

Kujtojmë eksperienca e Klodian Duros brenda Big Brother VIP zgjati shumë pak, pasi u skualifikua për shkak të një deklarate që shokoi banorët dhe publikun. Ai si me humor u shpreh se duhet të kenë kujdes nga ai, pasi kur ka dhunuar bashkëshorten e vet, i duken asgjë të tjerët. 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga