Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

FOTO/ 1 ditë para duelit me Kroacinë, bashkëshortja “bekon” Sylvinhon

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ 1 ditë para duelit me Kroacinë, bashkëshortja
Sylvinho me bashkeshorten

Në mbështetje të kombtares shqiptare në Gjermani ndodhet edhe familja e Sylvihos. Gruja dhe vajza e tij postojnë herë pas here foto në rrugët të veshura me fanellat kuqezi.

Tati Mendes është shumë aktive në rrjetet sociale, e cila shpesh na tregon se si është Sylvinho larg fushës së blertë. Këtë herë vajza e brazilianit ka postuar një foto ku tregohet se mamaja e saj ka vendosur të suprizojë Sylvinhon.

Këtë moment të veçantë mes tyre, vazja e 50-të vjeçarit e ka shpërndrarë në  “Insta-Story”, ndërsa e ka shoqëruar edhe me një emoci në formë zemre. Siç duket bashkëshortja “bekon” Sylvinhon para duelit me Kroacinë, sfidë që do të luhet ditën e nesërmer në orën 15:00 në “Volksparkstadio” në Hamburg. Kjo përballje është e dyta në grupin B për ekipt, që do të luftojnë mes tyre për 3 pikët.

FOTO/ 1 ditë para duelit me Kroacinë, bashkëshortja
Postimi i vajzes se Sylvinhos

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga