Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

E lidhur dhe me plagë të shumta në trup, gjendet e pajetë sportistja e bodybuilding

Shkruar nga NEWSPORT
E lidhur dhe me plagë të shumta në trup, gjendet e pajetë
Fabiana Maia Veras

Një sportiste e bodybuilding është gjetur e lidhur dhe e vrarë me thikë në klinikën ku punonte si psikologe.

“The Sun”, shkruan se është gjetur e pajetë 42-vjeçarja Fabiana Maia Veras, e cila ishte në klinikën e saj në Assu të Brazilit, ku edhe punonte si psikologe.

Edhe pse e njohur për fizikun e saj, duket se gruaja nuk ka arritur të përballet me autorin, i cili e kishte lidhur në një karrige dhe e ka qëlluar disa herë me thikë duke i marrë jetën.

Kamerat e sigurisë tregojnë një burrë që ka hyrë në kilinkë, më pas ka qëndruar 15 minuta aty dhe është larguar. Policia tha se ai kishte marrë me vete celularin e Fabiana, në dukje për të fshehur gjurmët e krimit.

I dyshuari besohet se është një 41-vjeçar që ka pasur lidhje të mëparshme me viktimën. Motivi i krimit është ende i panjohur.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga