Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Bashkëshortja e Alban Hoxhës humbi jetën pas lindjes, Çiljeta flet për Bekon: Është kopja e mamit të vet

Shkruar nga NEWSPORT
Bashkëshortja e Alban Hoxhës humbi jetën pas lindjes,
Ciljeta me Bekimin dhe Albani me Bekimin/ Fotomontazh

Çiljeta ka folur për djalin e Alban Hoxhës, Bekimin në formatin televiziv “Ferma VIP”. Këngëtarja e njohur që bashkëjeton prej vitesh me portierin e Partizanit, duket se ka një lidhje të veçantë me të birin e “gardianit”.

E ëma e vogëlushit humbi jetën menjëherë pas lindjes. Megjithatë sipas Çiljetës, Beko ia ka “këputur kokën”. Teksa bisedon me banorët e tjerë, ajo thekson se nuk i ngjan aspak Albanit.

“Ai është kopja e mamit të vet. Ka një fytyrë engjëlli që i shkëlqejnë sytë. I qeshin sytë. Do të dalim, do u ftojmë të gjithëve në shtëpi dhe do i njihni çunat e mi”, u shpreh Çiljeta.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga