Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FOTOLAJM/ Me shallin e Partizanit në stadium, e mrekullueshme ajo që ndodh në ndeshjen e Vllaznisë në Londër

Shkruar nga NEWSPORT
FOTOLAJM/ Me shallin e Partizanit në stadium, e mrekullueshme ajo që

Vllaznia luajti dje në transfertë kundër Chelsea-it, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve të Champions League për femrat. Edhe pse vajzat shkodrane u mposhtën me rezultatin e thellë 8-0, paraqitja e tifozëve në shkallët e stadiumit ishte e mrekullueshme.

Londra është shndërruar në destinacionin kryesor të shqiptarëve për emigrim dhe në sfidën e djeshme ishin të pranishëm plot 3 mijë tifozë kuqezi. Ndërkohë nuk kanë munguar as mbështetësit e skuadrave të tjera të kampionatit shqiptar.

Një tifoz ka zgjedhur të mbështesë Vllazninë teksa mban në duar shallin e Partizanit. E mrekullueshme! Tifozët bëhen jashtë kufijve bashkë pavarësisht ngjyrave në garën e kampionatit shqiptar.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga