Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

FOTO/ Granit XHAKA shkel në Beograd, serbët i “dorëzohen” mesfushorit shqiptar

Shkruar nga NEWSPORT

Zvicra ka udhëtuar në Beograd  për të sfiduar Bjellorusinë ditën e sotme, takim i vlefshëm për eliminatoret e EURO 2024. Ky takim do të startojë në orën 18:00.

Por për shkak se në kombëtaren e “helvetëve” luajnë edhe lojtarë shqiptar, ky takim  ka marrë një vëmendje të madhe. Granit Xhaka dhe lojtarët e tjerë janë pritur në aeroportin e Beogradit, të cilët më paas janë shoqëruar edhe nga policia deri në hotelin ku do të qëndrojnë.

Nga fotot e publikuara nga “BLIC.ch” në një moment shihet se si sigurimi serb përshendet mesfushorin shqiptarë, ndërsa i zgjat dorën.

[caption id="attachment_685903" align="alignnone" width="300"] Granit Xhaka zbret ne Beograd[/caption]

[caption id="attachment_685904" align="alignnone" width="300"] Momenti kur sigurimi serb i zgjat doren Granit Xhakes[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga