Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

FORMACIONET/ Freiburg kërkon barazimin, merret vendimi për AMIR ABRASHI-N

Shkruar nga NEWSPORT

Në orën 20.30 zhvillohet ndeshja mes Freiburg dhe Borussia Moenchegladbah.  Këta të fundit do tentojnë të mbajnë vendin e katërt që të dërgon në komepticionin më të rëndësishëm për klube. Në krahun tjetër, Freiburg është e qetë pasi nuk e ndjen rrezikun e rënies.  Amir Abrashi e nis këtë 90 minutësh nga stoli, me besimin se do ketë edhe ai minutat e tij në këmbë.

FORMACIONET

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga