Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

FESTË në familjen e Berat GJIMSHITIT, mbrojtësi na prezanton me tifozen speciale të kombëtares

Shkruar nga NEWSPORT

Dita e sotme është një ditë festë për Berat Gjimshitin. Familja e mbrotjësit të kombëtares është shtuar me një vajzë. Lajmin e ka bërë të ditur lojtari i Atalantës, teksa nuk mund të ishte më i lumtur se kaq, pasi është bërë baba për herë të dytë.

“Ishe një dëshirë dhe tashmë një realitet. Nuk kam fjalë për të përshkruar dashurinë tonë. Adria Jela Djimsiti”, ka shkruar shtatlarti, i cili gjithashtu është baba i një djali.

Kujtojmë se Berat Gjimshiti ka mundur këto ditë në grumbullinim e kombëtares për t’i qëndruar afër bashkëshortës në lindjen e vajzës së tyre. Kombëtarja do të luajë dy ndeshjet miqësore ndaj Moldavisë dhe Ishujve Faroe të vlefshme për kualifikueset e Euro 2024.

[caption id="attachment_696771" align="alignnone" width="1417"]Postimi i Berat Gjimshitit Postimi i Berat Gjimshitit[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga