Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SPORTMIX

E PAZAKONTË/ Trepça fiton Ligën Unike, por trofeu bëhet copa

Shkruar nga NEWSPORT
E PAZAKONTË/ Trepça fiton Ligën Unike, por trofeu bëhet

Në Vlorë ditën e djeshme është luajtur ndeshja finale mes Tremças dhe Golden Eagle Ylli. Skuadra e Trepças ia ka dalë të triumfojë në fund me shifrat 66-67.

Padiskutim festa ishte legjitime për skuadrën që fitoi Ligën Unike, por gjatë festimeve ka ndodhur diçka e pazakontë. Teksa kapiteni ngre lart trofeun, ky i fundit bëhet copash ende pa arritur në duart e lojtarëve të tjerë.

Videoja e këtij momenti është shpërndarë me shpejtësi në internet, ndërsa ka marrë edhe shumë reagime.

@vlora_lajme.24 Kupa e bler te gabi behet copa gjat festes #vloralajme24 #trepça #viralvideo #tiktok #vlora #news #love #fypage #basketball #ligaunike #rruga #vlora #shqiperi #woooooooooooow #fypシ゚viral #fannyvideo ♬ original sound - tradita jugore

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga