Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

E bujshme/ Andres Iniesta te Juventus, zbulohet dëshira e bardhezinjve

Shkruar nga NEWSPORT
E bujshme/ Andres Iniesta te Juventus, zbulohet dëshira e bardhezinjve

Andres Iniesta është një nga lojtarët që ka zgjuar interesin e Juventus për ta pasur në skuadër. Ylli i katalanasve është dëshirë e Masimiliano Alegrit dhe siç raporton e përditshmja italiane "Corriere dello Sport" drejtuesit e bardhezinjve janë gati të ofrojnë një shumë të konsiderueshme.

Megjithatë gjithçka do të jetë e vështirë pasi vetë spanjolli është shprehur që dëshiron ta mbyllë karrierën në "Camp Nou". Ai ka një kontratë deri në vitin 2018 me Barcelonën, por ende nuk e ka rinovuar. Zhvillime të reja priten në vazhdim për sa i përket të ardhmes së fantazistit spanjoll.

Tags:

BOTA LA LIGA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga