Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

E ardhmja pa Messin? Përgjigjet presidenti i Barcelonës

Shkruar nga NEWSPORT
E ardhmja pa Messin? Përgjigjet presidenti i Barcelonës

Josep Maria Bartomeu, presidenti i Barcelonës, përpara ndeshjes së sotme është shprehur në një prononcim për mediat, ku ndër të tjera ka folur për të arshmen e Leo Messit. Bartomeu ka thënë se e ardhmja pa Messin është shumë e largët, pasi ai është ende një lojtar i ri.

"Po e mendojmë të ardhmen pa Messin, por është shumë larg ajo ditë. Leo është një lojtar i ri, është vetëm 31 vjeç dhe ende ka dy vite kontratë, gjithsesi unë mendojë e ardhmja e tij është shumë e largët", ka thënë presidenti i Barcelonës.

Kujtojmë që sonte në mbrëmje, Barcelona do të luajë ndeshjen e parë në raundin e 1/16 të Champions League përballë Lyon-it në transfertë. Ndeshja do të startojë në orën 21:00.

Tags:

BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga