Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

PREMIER LEAGUE

E ardhmja e Ronaldos? Djali i tij lë gjurmë që mund të përcaktojnë shumë…

Shkruar nga NEWSPORT

Cristiano Ronaldo dhe Manchester United me shumë gjasa e kanë mbyllur bashkë, teksa portugezi po sheh për një destinacion të ri. Disa skuadra janë përfolur me Bayern që kryeson, por asgjë konkrete.

Djali i CR7-ës ka lënë një gjurmë që mund të jetë e rëndësishme për të ardhmen e të atit. Mateo është parë të mbante veshur fanellën që Ronaldo kishte te Real Madrid. Rikthim i mundshëm? Gjithçka mbetet për t’u parë, pasi portugezi e ka shkruar me gërma të arta emrin e tij atje.

Kujtojmë se Ronaldos i ka mbetur 1 vit kontratë dhe klubi madrilen në rast se arrin marrëveshjen me lojtarin duhet t’i paguajë United disa dhjetra-milionë euro.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga