Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Ditë gëzimi për Erion Hoxhallarin, kapiteni bardheblu bëhet baba për herë të dytë

Shkruar nga NEWSPORT

Erjon Hoxhallari është bërë baba për herë të dytë, por tashmë jo me një djalë. Familja e kapitenit të Tiranës është bekuar me një vajzë. Lajmin për ardhjen të jetë të vajzës e jep vetë mbrojtësi me anë të një “Story” në rrjetet sociale.

“Falenderimet i takojnë Allahut që na bekoi me një goc”, shkruan Hoxhallari, shkrim të cilin e shoqëron edhe me një foto të të porsalindurës.

Një gëzim tepër i madh për 28-vjeçarin, që padyshim harron disi problemet në fushë dhe formën jo të mirë që Tirana po kalon.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga