Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Bruno Fernandes: Nuk e dija për vendimin e CR7-tës, e bukur aq sa zgjati

Shkruar nga NEWSPORT
Bruno Fernandes: Nuk e dija për vendimin e CR7-tës, e bukur aq sa

Bruno Fernandes flet për vendimin e Cristiano Ronaldos për të ndërprerë kontratën me Manchester United. Mesfushori portugez zbuloi se nuk ishte në dijeni të zgjedhjes së bërë nga CR7 në prag të ndeshjes kundër Ganës.

“Natyrisht që Cristiano nuk më tha për vendimin e tij, është personal, është diçka që ka të bëjë vetëm me atë dhe familjen e tij.  Nuk kam folur për këtë. Është një nder i madh të përfaqësosh kombëtaren me Ronaldon, të mund ta bëja në klub ishte si një ëndërr e realizuar. CR7 është një nga njerëzit që kam ndjekur gjithmonë, një nga idhujt e mi. Ne të gjithë e dimë se asgjë nuk zgjat përgjithmonë, sepse ishte e mrekullueshme për mua, ishte bukur aq sa zgjati, për fat të keq tani Cristiano ka marrë një vendim tjetër për jetën dhe karrierën e tij, ne duhet ta respektojmë”, ka deklaruar portugezi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga