Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Shpërthen bomba, momenti kur futbollistët ndërpresin lojën dhe shtrihen në tokë

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Shpërthen bomba, momenti kur futbollistët ndërpresin
 

Ukrainasit janë mësuar tashmë që të jetojnë mes frikës së bombave dhe shpërthimeve.

Së fundmi, thuhet se një ndeshje futbolli e kampionatit 5x5 është ndërprerë pasi një shpërthim i fuqishëm është regjistruar pranë vendit ku dhe futbollistët po luanin.

Sipas mediave të huaja dhe nga ajo çfarë është transmetuar mësohet se një bombë ka shpërthyer dhe si pasojë futbollistët janë trembur dhe u është këruar atyre që të shtrihen menjëherë përtokë.

 

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga