Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

CHAMPIONS LEAGUE

VIDEO/ Fishekzjarre pranë hotelit, tifozët e Barcelonës shqetësojnë lojtarët e PSG-në para çerekfinales së Champions

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Fishekzjarre pranë hotelit, tifozët e Barcelonës
 

Emocionet e Champions League kanë “kapluar” tifozët. Barcelona do të presë PSG-në për të bërë mes tyre llogaritë e çerekfinales së kthimit mes tyre, takim që do të startojë në orën 21:00.

Por kur duhen ende orë nga starti i kësaj sfide, tifozët kanë menduar të mos lënë rehat lojtarët e skuadrës kundërshtare. Ultrasit e Barçës kanë shkuar në afërsi të hotelit ku po qëndronin parizienët.

Ata kanë ndezur vazhdimisht fishekzjarre duke shqetësuar jo pak lojtarët kundërshtarë. Mbetet të shihet nëse skema e përdorur nga tifozët do të funksionojë dhe nëse Barça do të kualifikohet në gjysmëfinalen e Champions. Kujtojmë se sfida e parë mes tyre ka përfunduar me shifrat 3-2 në favor të katalanasve.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga