Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Berisha dhe Lazio, "divorci" në prag

Shkruar nga NEWSPORT
Berisha dhe Lazio, "divorci" në prag

Gardiani i portës shqiptare ka shprehur dëshirën për t'u larguar nga skuadra e Lazios, pasi hapësira aty për të është shumë e kufizuar. Ai po shqyrton mundësitë e ofruara nga shumë klube të tjera, ku një transferim i tij në Romë nuk do të ishte çudi, pasi dëshira e lojtarit nuk mungon.

Çdo futbollist dëshiron të luajë edhe kjo është normale. Jam pranë largimit nga Lazio sepse dua të luajë më shumë. Jam në shqyrtim të ofertave dhe të shohim”, deklaroi Berisha. Roma është një qytet i mrekullueshëm dhe kam kaluar shumë mirë këtu. Vendimin do ta marrë gjatë ditëve në vazhdim”, shtoi prishtinasi.

Tags:

SERIA A BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga