Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Barcelona zhgënjen në pjesën e parë, i dëmtohet dhe sulmuesi kundër Osasunas

Shkruar nga NEWSPORT
Barcelona zhgënjen në pjesën e parë, i dëmtohet dhe

Barcelona e ka mbyllur pjesën e parë në barazim 0 me 0 përballë Osasunës. Asnjë gol në 45 minutat e para, të ndeshjes së vlefshme për javën e 20 të La Ligas.

Madje Xavi është zhgënjyer pasi në minutën e 6’ u detyrua të lërë fushën e lojës Ferran Torres. Kështu i shtohet dhe Joao Felix, që duhet të mungojë për të paktën 2 javë.

Kujtojmë se Barcelona vjen pas zhgënjimeve të mëdha të janarit. Humbja në kampionat me Villareal 3 me 5, eleminimi nga Kupa dhe Superkupa e Spanjës bëjnë që situata të jetë më e keqja e mundshme.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga