Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

ZYRTARE/ E kërkuan sërish në Superligë, ish-mbrojtësi i Luftëtarit firmos në Arabi

Shkruar nga NEWSPORT

Edi Bojom transferohet në kampionatin e futbollit të Arabisë Saudite.

Ish-qendërmbrojtësi i Luftëtarit ka dalë në stërvitje dhe është aktivizuar së fundmi me skuadrën e Al Vatan.

Bojom kërkohej nga disa skuadra në Superligë, por ai ka preferuar të mos qëndrojë më në Shqipëri, duke u larguar drejt një destinacioni tjetër.

Tags:

VENDI

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga