Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Al Nassr nuk ndalet, kërkon “objektivin” e PSG-së dhe Milan

Shkruar nga NEWSPORT
Al Nassr nuk ndalet, kërkon “objektivin” e PSG-së dhe

Hakim Ziyech është i piketuari i radhës nga skuadrat e Arabisë Saudite. Marokeni është në mesin e shumë lojtarëve që pritet të transferohen në kampionatin arab.

Sipas mediave britanike Ziyech ka nisur negociatat me Al Nassr, skuadër ku luan edhe Cristiano Ronaldo.

Oferta e mbërritur nga Al Nassr në zyrat e Chelsea duket se ka tunduar lojtarin, i cili po shqyrton mundësinë e një kalimi në Arabi, teksa shifrat e këtij propozimi nuk janë bërë ende publike.

Kujtojmë se marokeni është një nga objektivat e PSG-së dhe Milan në këtë merkato, por Al Nassr duket se është një hap para dy skuadrave europiane.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga