Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KATEGORIA I

6 takime të Kategorisë së Parë, Flamurtari – Korabi vjen me dy dhurata për tifozët

Shkruar nga NEWSPORT
6 takime të Kategorisë së Parë, Flamurtari – Korabi

Kategoria e Parë do të zhvillojë sotë 6 përballjet e javës së 2. Sfida mes Flamurtarit dhe Korabit do të vijë pa pagesë në televizionin e gjithë shqiptarëve, pasi do të transmetohet live në RTSH sport(15:00). Kjo nuk është e vetmja dhuratë pasi klubi ka vënë në dispozicion hyrjen pa pagesë për të gjithë tribunat, me përjashtim të tribunës qëndrore.

Flamurtari vjen në këtë takim pas humbjes në javën e parë kundër Luzit me shifrat 1-2. Vlonjatët kanë emëruar trajnerin e ri Marcelo Troisi në krye të pankinës, që sot do të bëj dhe debutimin e parë për këtë sezon.

Takimet e javës së 2:

Flamurtari-Korabi 15:00

Burreli-Tërbuni 15:00

Tomori-Lushnja 15:00

Besëlidhja-Besa 15:00

Apolonia-Turbina 15:00

Luzi 2008- Oriku 15:00

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga