Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Zonjusha Alvesh zbarkon në Torino: Ja “wags”-i i ri i Juventus

Shkruar nga NEWSPORT
Zonjusha Alvesh zbarkon në Torino: Ja “wags”-i i ri i Juventus

Bardhezinjtë torinez kanë bërë goditjen e radhës në merkato që ka emrin Dani Alvesh. Por, asetet e lojtarit janë shumë të mëdhaja për një klub si Juventus. Së bashku me të në Torino ka mbërritur dhe e fejuara e tij Joana Sanz. Ajo është modele spanjolle dhe tashmë ka hyrë në listën e “wags”-ave të bardhezinjve.

[gallery columns="1" size="full" ids="10700,10701,10703,10704,10705,10706,10707,10708,10709,10710,10711,10712,10713"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga