Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

VIDEO/ Torino ndal Milanin, kuqezinjtë nuk ia dalin në transfertë

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Torino ndal Milanin, kuqezinjtë nuk ia dalin në transfertë

Torino dhe Milani janë në barazim 2-2, ndeshje e vlefshme për Seria A. Kuqezinjtë e Italisë nuk ka mundur të shkojnë më shumë se një barazim me ekipin torinez, teksa e panë veten në disavantazh të dy golave për 5 minuta në pjesën parë.

Në pjesën e dytë, skuadra e drejtuar nga Montela barazoi rezultatin për 4 minuta me Bertolacin dhe Bacan. Pas kësaj sfide, kuqezinjtë ndodhen në vendin e 5-të me 37 pikë, ndërsa Torino në vendin e 9-të me 30 pikë.

http://www.dailymotion.com/video/x58qd3w_sssssssssssssssfffffffffffffffff_music

Tags:

SERIA A BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga