Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

VIDEO/ Nedim Bajrami i afrohet golit, Milanit i anullohet një i tillë dhe mbyll pjesën e parë në barazim ndaj Sassuolos

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Nedim Bajrami i afrohet golit, Milanit i anullohet një i tillë

Milani po luan përballë Sassuolon ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të të Serie A. Pjesa e parë e kësaj sfide sapo është mbyllur në barazimin pa gola.

Një ndeshje e luftuar nga të dyja ekipet, me kuqezinjtë që ishin më kërkues ndaj Nedim Bajramit me shokë. Mesfushori shqiptar gjitashtu po zhvillon një lojë të mirë, teksa tentoi dhe golin me një goditje nga distanca. Në krahun tjetër, Milani e gjeti golin në pjesën e parë me anë të Rafa Leaos, por u anullua menjëherë për pozicion të parregullt.

Në pjesë e parë e mbyllur 0-0, por që pritet të ndizet më shumë në fraksionin e dytë.

Goditja nga distanca e Nedim Bajramit. (VIDEO)

Ndërhyrja e Nedim Bajramit ndaj Bennacer. (VIDEO)

Goli i Leaos që u anullua. (VIDEO) 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga