Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

VIDEO/ Gol dhe festë si Lukaku, Lautaro Martinez i thotë “Jo” Thuramit

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Gol dhe festë si Lukaku, Lautaro Martinez i thotë
Interi mori një fitore të rëndësishme  ndaj Fiorentinës, me zikaltërtit që shënuan 4 gola  ndja ekipit “vjollcë”. Edhe pse skuadra e Simone Inzaghit triumfoi sërish nuk harrohet Romelu Lukaku. Ishte pikërisht Thuram, i cili pasi shënoi njërin nga golat nisi të festonte si Lukaku. Diçka e tillë nuk i pëlqeu Lautaro Martinez, i cili refuzoi festën e Thumas pas golit. Ky ishte një sinjal i qartë nga argjentinasi që kërkon të shkëpusë çdo gjë me belgun. Kapiteni i Interit kërkon që te ziklatërtit të mos flitet më për Lukakun, ndërsa kujtojmë se kampioni i Botës ka hequr dorë edhe nga ndjekja e belgut në rrjetet sociale.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga