Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

VIDEO/ Gjëndja e rënduar e Berlusconit, skuadra e Monzës me një mesazh special: Kush beson fiton, forca president!

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Gjëndja e rënduar e Berlusconit, skuadra e Monzës me
Silvio Berlusconi u diagnostikua me leucemi dhe është shtruar në spital prej ditës së djeshme. Për mjekët situata e presidentit të Monzës është stabilizuar dhe po kryen kimioterapi. Skuadra e Monzës sot në qendrën stërvitore i ka bërë një mesazh special presidentit duke i uruar shërim sa më të shpejtë. Ata thërritën: “Kushdo që beson lufton, kushdo që beson i kalon të gjitha pengesat, kushdo që beson fiton. Forca president!”
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga