Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Video/ Çmendet Vetel, iu kthen mbrapsht italianëve dhuratën e ditëlindjes

Shkruar nga NEWSPORT
Video/ Çmendet Vetel, iu kthen mbrapsht italianëve dhuratën e

Sfida mesa duket sapo ka filluar të nxehet. Ndeshja mes Italisë dhe Gjermanisë fillon sonte në mbrëmje duke filluan nga ora 21:00. Por Por situatës konfliktuale i ka paraprirë piloti gjerman i Formula1 Sebastian Vetel.

Ai ka neser ditëlindjen dhe ''Sky Italia'' kishte vendosur t'i bënte një dhuratë speciale. Fanellën e kombëtares italiane. Mirëpo ajo çka rezultoi suprizë për gazetaren e ''Sky Sport'' ishte se gjermani ia ktheu mbrapsht dhuratën. E rrallë po ndodh, edhe pse dhuratat thuhet që i pranon edhe mbreti. Vetel nuk është mjaftuar me kaq, po ka ironizuar gazetaren duke i thënë ta mbante fanellën se do ti shërbente për të fshirë lotët pas humbjes së Italisë.

[video width="400" height="224" mp4="http://newsport.al/wp-content/uploads/2016/07/vetel.mp4"][/video]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga